خسروانی عنوان کرد:

ثبت ۱۰ هزار و ۲۸۱ مجوز در پنجره واحد سرمایه‌گذاری خوزستان

معاون اداره کل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان گفت: ۱۰ هزار و ۲۸۱مجوز و فعالیت سرمایه‌گذاری قابل انتخاب سرمایه‌گذاران در پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان تعیین و بارگذاری شد.

حمزه خسروانی چهارشنبه در نشست بهره برداری آزمایشی پنجره واحد سرمایه گذاری خوزستان در سرسرای شهید رجایی استانداری خوزستان، افزود: با راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری در خوزستان پیگیری و استعلام سرمایه گذاران به صورت سیستمی و الکترونیکی انجام می شود.

وی گفت: طرح های سرمایه گذاری که در این پنجره تعیین شده است در بخش های مختلف خدمات، صنعت و کشاورزی است و ۳۶ دستگاه در این استان در این پنجره عضو هستند تا درخواست سرمایه گذاران را پیگیری کنند، در هر دستگاه یک نفر برای پیگیری و بررسی این پنجره در نظر گرفته شده که آموزش های لازم را فرا گرفته است.

خسروانی ادامه داد: دستگاه های اجرایی بر اساس این پنجره بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ روز وقت دارند تا فرآیند رسیدگی به امور سرمایه گذاران را انجام دهند.

معاون اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خوزستان نیز گفت: عامل ۴۰ درصد از شکست پروژه های اقتصادی توجه نداشتن و همکاری نکردن دستگاه های اجرایی است.

162
اخبار مرتبط