معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اعلام کرد: معرفی بانکها و دستگاههای خاطی در امر ثبت نام و پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، به مراجع قضایی و دادستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اعلام کرد: هیچگونه عذر و بهانه ای در ثبت نام و پرداخت تسهیلات به متقاضیان پذیرفته نیست و در صورت هر گونه تخطی، بانکها و دستگاههای اجرایی مستقیما به مراجع قضایی و دادستان معرفی خواهند شد.

ششمین نشست پیگیری اجرای مصوبات اقتصادی ستاد ملی کرونا در خصوص کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان خوزستان به ریاست سید نوراله حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان برگزار گردید.
مهندس حسن زاده ضمن تاکید بر تسریع در ثبت نام مشمولان و پرداخت تسهیلات مذکور، همچنین پیگیری و رفع مشکلات مربوط به سامانه کارا افزودند: مسئولیت حُسن اجرای ابلاغیه جناب آقای نهاوندیان معاون اقتصادی ریاست محترم جمهور، موضوع پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان خوزستان، بر عهده ی مدیران امور شعب بانکها می باشد.
وی گفت: دستگاههای اجرایی موظفند کارشناسان مطلع خود را به اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی جهت پیگیری رفع مشکلات ثبت نام متقاضیان اعزام کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اعلام کرد: پس از این جلسه هیچگونه عذر و بهانه ای در ثبت نام و پرداخت تسهیلات به متقاضیان پذیرفته نیست و در صورت هر گونه تخطی، بانکها و دستگاههای اجرایی مستقیما به مراجع قضایی و دادستان معرفی خواهند شد.

59
اخبار مرتبط