سفر یک روزه معاون اقتصادی استاندار خوزستان به بهبهان

دکتر آقا رضا فتوحی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان روز پنجشنبه ۲۳دیماه ۱۴۰۰در سفری یک روزه به شهرستان بهبهان ضمن بازدید از صنایع تولیدی‌ این شهرستان به بررسی مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی این شهرستان پرداخت.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان دکتر آقارضا فتوحی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان روز پنجشنبه ۲۳دیماه ۱۴۰۰، در سفری یک روزه به شهرستان بهبهان از صنایع تولیدی‌ این شهرستان، بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در این بازدید در جریان آخرین مسائل و مشکلات فعالیت‌های اقتصادی شهرستان بهبهان قرار گرفت و دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید و صنایع این شهرستان را صادر کرد.


وی در این سفر از کارخانه خرما، کارخانه قند و برخی واحدهای مرغداری بازدید به عمل آورد و سپس در جلسه‌ای با فعالان اقتصادی این شهرستان،به بررسی مسائل و مشکلات آنها پرداخت.

دکتر فتوحی همچنین از نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان به منظور اتخاذ تصمیمات لازم جهت اجرای فاز توسعه نیروگاه بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان با حضور در شهرک صنعتی و بازدید از تعدادی از صنایع تولیدی و سرکشی از بخش‌های مختلف این واحدها، از نزدیک در جریان امور مربوط به این واحدها قرار گرفت.
وی ضمن گفتگو و شنیدن درخواست‌های صاحبان این واحدها، دستورات لازم را در راستای حمایت از تولید، اشتغالزایی و رفع موانع تولید صادر نمود و خواستار همکاری و پیگیری تمامی ادارات استان برای حل مشکلات پیش روی صنایع و واحدهای تولیدی این شهرستان شد.

شرکت در مراسم یادبود شهدای شیمیایی شهرستان بهبهان و عرض تسلیت به خانواده‌ بازماندگان سانحه تصادف اخیر در بهبهان بخش دیگری از سفر یک روزه معاون اقتصادی استاندار به شهرستان بهبهان بود.

117